Sisällöntuottajat

Ammattitaitoiset sisällöntuottajat palveluksessasi! Nämä upeat sisällöntuottajat haluavat auttaa sinua viestimään yrityksestäsi upeilla asiakkaillesi ja auttaa sinua saamaan lisää asiakkaita verkosta. Ota rohkeasti yhteyttä ja keskustele lisää sinun yritykseesi sopivan sisälläntuottajan kanssa.

Kauneus, Kosmetiikka, Muoti, Tyyli

Jenni Ryynänen

Imagokonsultti

ionimage@gmail.com +31 6 4698 1631

Heidi Poikonen

SKY-kosmetologi, AMK Estenomi, kauneudenhoitoalan opettaja

poikonenheidi@outlook.com

Jaana Sierilä

Stylisti

0407544961 tai jaana@jasie.fi

Anne Yrjänä

valokuvaaja/kirjoittaja

anne.yrjana@gmail.com, 0500 689068

Elisa Äijälä

Sisällöntuottaja

elisa.aijala@gmail.com

Johanna Huuhtanen

Sisällöntuottaja

contact@johannahuuhtanen.fi, +358442452182

Hanna-Maria Kotovaara

DI, ammatillinen opettaja, uravalmentaja

Iris Ekman

Sky Cidesco Kosmetologi

iris.ekman81@gmail.com

http://freegrannynanny.com

Satu Anttila

Muodin ja valmistuksen asiantuntija

ariahleinstyle@hotmail.com,  0407678455

https://ariahleinstyle.fi

Hyvinvointi, liikunta, urheilu, kehonhuolto, tanssi

Katri Mäenpää

Sisällöntuottaja, toimittaja

katri.maenpaa@kallo.fi

Jarno Vaajoki

Koulutettu hieroja/urheiluhieroja ja tanssinopettaja

Jvhieronta@gmail.com 0407012733

Kati Niemi

Sisällöntuottaja

saunamaailmalla@gmail.com

Siiri Pellikka

Bloggaaja/sisällöntuottaja

Yhtamatkaablogi@outlook.com

Kati Vehmas

Bloggaaja/sisällöntuottaja

kati.vehmas@nordloop.com, +358407472767

Anne Parkatti

 

Työelämän tutkija/yrittäjä

anne.parkatti@elisanet.fi

Joonas Harimaa

Valmentaja

Harimaa@muutosmetodi.com

Johanna Huuhtanen

Sisällöntuottaja

contact@johannahuuhtanen.fi, +358442452182

Susanna Koivisto

Bloggaaja & toimittaja

susanna@susannakoivisto.com

Ruoka, Juoma, Leivonta

Jaana Rönkä

Yrittäjä

Jaana.ronka@dogium.com

Merja Tuominen-Gialitaki

Matkailuyrittäjä, kirjailija

merja@kreetankirjat.fi

Perhe, Koti, Ihmissuhteet, Häät ja Juhlat

Elisa Äijälä

Sisällöntuottaja

elisa.aijala@gmail.com

Siiri Pellikka

Bloggaaja/Sisällöntuottaja

Yhtamatkaablogi@outlook.com

Susanna Koivisto

Bloggaaja & toimittaja

susanna@susannakoivisto.com

Katja Lehtinen

Yrittäjä, sisällöntuottaja

optimismia@gmail.com

www.optimismiajaenergiaa.fi

Talous, Raha, Vedonlyönti

Jari-Pekka Korvola

Toimittaja/ sisällöntuottaja

050 588 3051/ jpkorvola@gmail.com

Joonas Harimaa

Valmentaja

Harimaa@muutosmetodi.com

Markkinointi

Merja Rossi

Sisältökonsultti ja kääntäjä, sisältöä myös englanniksi

merja@sisaltokonsultti.fi

Työhyvinvointi, Työ, Johtaminen, Ura, Yrittäjyys, Työllisyys, Työttömyys, työllisyyspolitiikka

Katri Mäenpää

Sisällöntuottaja, toimittaja

katri.maenpaa@kallo.fi

Terhi Mäkiniemi

Kouluttaja, Toimittaja

terhi@terhimakiniemi.fi

Jari-Pekka Korvola

Toimittaja/ sisällöntuottaja

050 588 3051/ jpkorvola@gmail.com

Terhi Friman

Toimittaja

terhi.friman(at)pispala.net

Joonas Harimaa

Valmentaja

Harimaa@muutosmetodi.com

Anne Yrjänä

valokuvaaja/kirjoittaja

anne.yrjana@gmail.com, 0500 689068

Hanna-Maria Kotovaara

DI, ammatillinen opettaja, uravalmentaja

Katja Ainismaa

Valmentaja

katja.anisimaa@gmail.com

Mielen voima, Vuorovaikutus, Kehotietoisuus, Tavoitteiden asettaminen/saavuttaminen, Henkinen hyvinvointi

Sanna Seesvalo

Taideterapeutti, henkinen valmentaja

sanna.seesvalo@gmail.com

Eila Lokka

Sisällöntuottaja, toimittaja, viestintäalan yrittäjä

P. 050 575 1073, eila.lokka@enerzia.fi

Terhi Mäkiniemi

Kouluttaja-toimittaja

terhi@terhimakiniemi.fi

Jari-Pekka Korvola

Toimittaja/ sisällöntuottaja

050 588 3051/ jpkorvola@gmail.com

Katja Ainismaa

Valmentaja

katja.anisimaa@gmail.com

Sofia Soini

Sisällöntuottaja / bloggaaja

hellittamatta@gmail.com

Anneli Pohjola

Tunnelukkovalmentaja / Työnohjaaja / Yrittäjä

anneli.pohjola@avaamoterapia.fi

www.avaamoterapia.fi

Pedagogiikka, Kasvatustiede

Anne Parkatti

Työelämän tutkija/yrittäjä

anne.parkatti@elisanet.fi

Digitalisaatio, Viestinnälliset vuorovaikutustaidot, Digiviestintä, Viestintä

Eila Lokka

Sisällöntuottaja, toimittaja, viestintäalan yrittäjä

P. 050 575 1073, eila.lokka@enerzia.fi

Anne Parkatti

Työelämän tutkija/yrittäjä

anne.parkatti@elisanet.fi

Terhi Friman

Toimittaja

terhi.friman(at)pispala.net

Johanna Huuhtanen

Sisällöntuottaja

contact@johannahuuhtanen.fi, +358442452182

Susanna Koivisto

Bloggaaja & toimittaja

susanna@susannakoivisto.com

Heidi Hamari-Martimo

Esteettömyysmuotoilija

https://accessdesign.fi

Luonto, Metsä, Mökkeily, Retkeily, Varusteet

Jaana Rönkä

Yrittäjä

Jaana.ronka@dogium.com

Kati Vehmas

Sisällöntuottaja, bloggaaja

+358407472767 tai kati.vehmas@nordloop.com

Kiki Vainionpää

Yrittäjä

kikivainionpaa@gmail.com

Terhi Friman

Toimittaja

terhi.friman(at)pispala.net

Outi Pettersson

Yrittäjä, DI, metsuri, metsäpalveluiden tuottaja

outi@puustapuuhun.fi

Matkailu, Kotimaan matkailu

Katri Mäenpää

Sisällöntuottaja, toimittaja

katri.maenpaa@kallo.fi

Hanna-Maria Kotovaara

DI, ammatillinen opettaja, uravalmentaja

Merja Tuominen-Gialitaki

Matkailuyrittäjä, kirjailija

merja@kreetankirjat.fi

Johanna Mäenluoma

Sisällöntuottaja

jonna.iloinen.kulkuri@gmail.com

https://viroskooppi.fi/

Rakennus, Rakennustekniikka, Remontointi, Sisustaminen, DIY, Käsityöt

Hanna-Maria Kotovaara

DI, ammatillinen opettaja, uravalmentaja

Sanna Kinnunen

Media-assistentti

p. 0413197028 tai sanna.kinnunen@verran.fi

Kiki Vainionpää

Yrittäjä

kikivainionpaa@gmail.com

Katja Ainismaa

Valmentaja

katja.anisimaa@gmail.com

www.katjaanisimaa.com

Puutarha, Viherkasvit

Sanna Kinnunen

Media-assistentti

p. 0413197028 tai sanna.kinnunen@verran.fi

Eläimet, Lemmikit, Maatalous

Jaana Rönkä

Yrittäjä

Jaana.ronka@dogium.com

Anne Yrjänä

valokuvaaja/kirjoittaja

anne.yrjana@gmail.com, 0500 689068